KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13338074
nr 1333 8074
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Skärgårdsmotiv, Signerad. Olja på duk, 59x71 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 juni 2020
kl 18:54:24
10/6 15:50:21
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg